zurtung haberi: sevgilisini telefonunun kablolu kulaklığıyla boğmaya kalktı.

zurtung haberi: sevgilisini telefonunun kablolu kulaklığıyla boğmaya kalktı.

2011
06.06

Erkek arkadaşının tüm uyarılarına rağmen telefon ile uzun konuşmalarda kulaklık kullanma alışkanlığı kazanamayan S.B.’nin eceli az daha erkek arkadaşı ve kişisel telefonunun kullanmadığı kablolu kulaklığından oluyordu.

SB ile EA uzun zamandan beri birlikteydiler ve birliktelikleri boyunca hemen her çift gibi tarifelerinin konuşma paketleri sınırlarınca uzun uzun konuşuyorlardı. EA uzun konuşmalarda genellikle telefonunun kablolu kulaklığını kullanıyordu ve SB’den de kulaklık ile konuşmasını istiyordu. SB ise bu konuda çoğunlukla isteksizdi ve EA’nın bu isteğini açık bir şekilde reddediyordu ve EA’yı tiye alıyordu.

EA belki kablolu kulaklık kullanmak emniyet kemeri kullanmak (çok sıkıyordu be abi) gibi biraz işgüzarca geliyordur diye düşündü ve SB’ye bir bluetooth kulaklık hediye etti. Bundan sonra belki bt kulaklığını kullanır diye düşündü. Ancak düşündüğü gibi olmadı. SB yine uzun konuşmaları kulaklıksız yapıyor, uzun konuşuyor, konuşurken telefonu elinden kaydırıyor ve seslerin mırıl mırıl gelmesine neden oluyordu. Üstüne kulaklık üzerinden geçen konuşmalarda EA’yı psikolojik olarak taciz etmeye devam ediyordu. Gerçi EA da SB’yi psikolojik olarak taciz ediyordu. “beynin yüksek oranda elektromanyetik alanda kalıyor”, “beyin sıcaklığın 1 derece yükseldi, beyin hücrelerini öldürüyorsun”, “telefonla yürürken konuşurken bir gün başına bir iş gelecek, ya araba falan çarpacak, ya düşeceksin, ya da kapkaça kurban gideceksin” gibi söylemlerle SB’yi doğru kullanıma yöneltmeye çalışan EA’nın çabaları hep sonuçsuz kalıyordu. Arada da beyin tümörü ve kanser risklerinin hatırlatılması üzerine SB “iyi işte, ben ölürüm, başka birini bulursun” şeklinde söylemleriyle mevzuyu bulandırıyor, ilişkinin sadakatini ve evrenselliğini sorgulama düzlemine çekiyordu. SB toplu taşıma araçlarında seyir halindeyken de kulaklık kullanmadan uzun konuşmalar yapıyordu.

Bunların üstüne bir gün SB hediye ettiği bt kulaklığı kaybettiğini bir zafer abidesi gibi EA’ya deklare etti. Cinnet geçiren genç SB’nin iş yerine giderek hiç bir şey olmamış gibi SB ile buluştu. Buluşmasında SB’ye telefonunun kulaklıklarını sordu. Cevap tahmin ettiği gibiydi. Kablolu kulaklık çantasında, bt kulaklık ise masasının çekmecesindeydi. kablosuz kulaklığı alan EA kulaklığı SB’nin boynuna doladı ve onu boğmaya başladı. Ancak kulaklık yüksek çekim kuvvetine dayanamayarak koptu. Bunu fırsat bilen SB çığlık atarak yardım istedi. EA kulaklıkla bitiremediği işi elleriyle bitirmek için SB’nin boğazına yapıştı. Ancak SB’nin ses koşan iş arkadaşları VÇ, ED, ve AO SB’yi EA’nın elinden kurtardı. Polise teslim edilen EA sorgusundan sonra adliyeye sevk edilirken gazetecilere “ben öldürmesem de bu kullanım alışkanlığıyla çok gitmez dedim, yavaş yavaş acı içinde ölmesine içim el vermedi” diyerek yaptığı canavarlığın haklılığını savundu. Boğazından yaralanan SB kaldırıldığı hastanede ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edildi.

İlgili haberler:
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları doktorlarından hakan Zurdinar teşhis etti: cannpaare molltobee!

Tags: zurrani

This entry was posted on Pazartesi, Haziran 6th, 2011 at 16:49 and is filed under geyik. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *